ספורט

מחקרים מראים, שפעילות ספורטיבית תורמת רבות לילדים עם הפרעות קשב וריכוז, החל משיפור הכישורים החברתיים והדימוי העצמי הנמוך ועד שיפור הקואורדינציה. הנושא של שילוב פעילות ספורטיבית בסדר היום של כל אדם ואדם כבר ידוע מזה זמן רב כתורם חיובי לתחומים רבים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. אך כאשר מדובר בילד אשר אובחן עם הפרעת קשב וריכוז, שילוב ספורט ופעילויות ספורט קבוצתי במהלך סדר היום הקבוע מהווה בסיס יציב לילד ומקום בטוח שניתן לצמוח ממנו לשיפור תחומים רבים ומגוונים בחייו בכלל.


בהיבט של התזונה - ימי הלימודים התארכו ולכן ארוחת 10 כבר אינה מספיקה כמו בעבר והילדים נוטים לאכול בצורה לא מסודרת ולא מאוזנת. תוסיפו לזה את הזמן שהילדים מבלים מול המסכים ופחות בתנועה ותקבלו תפריט יומי לא מאוזן ולא בריא, שיכול להוביל להשמנה.


לאחר סקר שעשינו בקרב לקוחותינו הבנו שהפיכת אחת הכיתות לחדר כושר, בניהולה של מאמנת כושר מוסמכת אשר מייעצת לתזונה בריאה, יכול להיות פתרון מושלם לתלמידים ולהורים:

  • ההורים יוכלו להתאמן במקום להמתין במשך שעה לתום השיעור
  • התלמידים יוכלו להתאמן, לפרוק מתחים, לשפר קואורדינציה וריכוז

אחרי כל ההקדמה הזאת אנחנו מזמינים אתכם להנות מחדר הכושר הבוטיקי שלנו המאפשר אימונים של עד 8 מתאמנים בו זמנית בליווי מאמנת הכושר שלנו.

חשוב לציין שחדר הכושר פתוח לכולם, אך מחירים מיוחדים ינתנו לתלמידי והורי סטודיו iClass.