מערכת שעות קורסים טכנולוגיים בלבד + תקנון

כאן ניתן לצפות במערכת השעות ובתקנון של הקורסים.

קרא עוד

פייתון - Python

הקורס מועבר במספר רמות, החל מרמת הבסיס ועד רמת תכנות מונחה עצמים ולימוד פיתוח משחקים באמצעות ספריית PyGame . במהלך הקורס התלמידים ילמדו את יסודות התכנות ויתמקצעו בפייתון, שנחשבת לאחת השפות המבוקשות בשוק העבודה ובחטיבות הטכנולוגיות בצה"ל. הקורס מהווה הכנה מעולה למגמות הטכנולוגיות בתיכון.

קרא עוד

חדשנות ובינה מלאכותית יוצרת

האם הבינה המלאכותית הולכת להחליף אנשים? התשובה היא לא, אבל אנשים שיודעים לדבר עם הבינה המלאכותית הולכים להחליף אנשים שאינם יודעים לדבר איתה, לכן בקורס החדשני נלמד איך לעבוד עם כלי הבינה המלאכותית, מה עומד מאחורי מאחוריה, נלמד איך להשתמש בה לטובתנו, מה הסכנות הכרוכות בה ועוד...

קרא עוד

סייבר ורשתות תקשורת

קורס לבני נוער שיחשוף אותם לעולם המרתק של הסייבר , יעניק להם ניסיון באמצעות ביצוע פרויקטים בנוסף לחומר התאורטי ויכין אותם בצורה טובה מאוד למגמת הסייבר בתיכון. נתחיל במשולש הסייבר: הרשת, הטכנולוגיה והאדם, נצלול לעומקם של מושגים טכנולוגים ונפתח פרויקטים

קרא עוד

HTML & JavaScript

כיום ילדינו לוקחים חלק בעולם הדיגיטלי רוב שעות היום, אבל לרוב הם צורכים טכנולוגיה ולא יוצרים טכנולוגיה. אנחנו מזמינים את ילדכם ללמוד אצלנו את שפת התכנות JavaScript הנלמדת במגמות הטכנולוגיות בתיכון, ללמוד איך לבנות את החנות האינטרנטית הראשונה שלהם ואולי גם לייצר הכנסה כבר בגיל צעיר :-)

קרא עוד

קורס סי שארם (C#) + Unity

שפת #C (מבטאים: סי שארפ) היא שפת תכנות, שפותחה ע"י מיקרוסופט ונחשבת לאחת משפות התכנות הפופולריות בעולם. באמצעות סי שארפ ניתן לפתח משחקים, אפליקציות, אתרי Web, דרך משחקים ועוד... Unity זה מנוע גרפי לפיתוח משחקי וידאו , סמארטפונים, קונסולות שונות ועוד...

קרא עוד

פיתוח משחקי מחשב (Scratch) + רובוטיקה (Microbit)

מטרת הקורס ללמד את הילדים את יסודות התכנות באמצעות פלטפורמה ידידותית, המאפשרת לנו להעצים אותם ולפתח את היצירתיות שלהם תוך כדי למידה חווייתית. הקורס מפתח להם את החשיבה, תוך כדי פיתוח משחקי מחשב ומהווה הכנה מעולה לחוגי התכנות המתקדמים יותר בהמשך.

קרא עוד

קורס משחק וחיזוק הדימוי העצמי - יוליה פלוטקין

השחקנית ומנחת הקבוצות יוליה פלוטקין פותחת קורס משחק וחיזוק הדימוי העצמי דרך עולמות הבמה והרוח. בעידן בו הרשתות החברתיות מכתיבות את הלך רוחנו , יוליה מקנה כלים להעצמה ומנהיגות דרך שיעורי משחק, אימפרוביזציה ויצירה אישית.

קרא עוד

מאחורי הקלעים של עולם התקשורת - דין פישר & מיכאל תמרוב (חדשות 12)

קורס מושלם לאוהבי אקטואליה, למכורים לחדשות, לכאלה שמכוונים לשרות צבאי בגל"צ או חולמים על קריירה בעולם התקשורת. הקורס מוגבל ל 14 נרשמים בלבד וכולל 7 מפגשים פרונטליים בסטודיו + סיור באולפנים בנווה אילן.

קרא עוד

עריכת סרטונים - פילמורה

קורס כייפי במיוחד, שבו נלמד שימוש בתכנת העריכה "פילמורה", שבאמצעותה אפשר לערוך סרטוני וידאו בצורה ידידותית מאוד המתאימה לתלמידים ללא רקע.

קרא עוד

ספורט

חוגי ספורט לילדים מכיתה ו ולמבוגרים בחדר הכושר הפרטי שלנו. החוגים מועברים ע"י מאמנת כושר מוסמכת ויועצת תוזנה

קרא עוד

אנגלית מדוברת לקטנטנים

חוג אנגלית לילדים מגיל 3 ומעלה. החוג מועבר לקבוצות של עד 6 תלמידים ע"י מורה השולטת גם בשפה העברית. החוג משלב שירים, פעולות יצירה ומשחקים. מושלם לילדים לפני ReLocation ולילדים שחזרו מ ReLocation ורוצים לשמר את השפה.

קרא עוד