ג'אווה (באנגלית: Java) היא שפת תכנות מונחית עצמים והיא אחת משפות התכנות הנפוצות ביותר הנמצאות בשימוש כיום. השפה הוצגה לראשונה בשנת 1995 והתחביר של השפה מבוסס במידה רבה על התחביר של ++C, אך כולל הרחבות רבות במטרה לאפשר תמיכה מובנית בתהליכונים, בינלאומיות, אבטחה ועבודה בסביבת האינטרנט ותכונות נוספות.

קרא עוד

בחוג התלמידים ילמדו מושגים ראשונים מעולם התכנות, יכירו את שפת פייתון, יקבלו את היסודות הכי טובים, שיקלו עליהם את הכניסה למגמות הטכנולוגיות בתיכון ומשם ליח' הרלוונטיות בצה"ל

קרא עוד

החוג מיועד לתלמידים בעלי רקע בעולם התכנות, המוכנים ללמוד: מושגים מתקדמים, כתיבת תכניות מתקדמות ומעקב אחר קוד מורכב.

קרא עוד

מטרת החוג היא ללמד את הילדים את יסודות התכנות, להעצים אותם ולפתח את היצירתיות שלהם. הקניית יסודות התכנות כבר בגיל צעיר משפרת משמעותית את הסיכויים להצליח בחטיבות הטכנולוגיות בתיכון.

קרא עוד

חוג המשלב כתיבת קוד ובחינה איך הם משפיעים על רובוטים. בחוג הילדים יתכנתו את המיקרוביט וישלבו אותו עם רובוטים שונים.

קרא עוד

הילדים ממציאים מוצר, מקימים חברת סטארטאפ, עובדים כצוות (6 - 14 תלמידים), נחשפים לתהליכים של חברות סטארטאפ ולומדים כלים שונים מעולמות הדיגיטל . בנוסף ללמידת תכנים מעולם הדיגיטל החוג עובד על יצירתיות, דינמיקה קבוצתית ודיבור מול קהל.

קרא עוד

נכון להיום ילדינו לוקחים חלק בעולם הדיגיטלי רוב שעות היום, אבל לרוב הם צורכים טכנולוגיה ולא יוצרים טכנולוגיה. אנחנו מזמינים את ילדכם ללמוד אצלנו איך לבנות את החנות האינטרנטית הראשונה שלהם ואולי גם לייצר הכנסה כבר בגיל צעיר :-)

קרא עוד

חוג אנגלית לילדים מגיל 3 ומעלה. החוג מועבר לקבוצות של 5 תלמידים ע"י מורה אמריקאית השולטת גם בשפה העברית. החוג משלב שירים, פעולות יצירה ומשחקים... מושלם לילדים לפני ReLocation ולילדים שחזרו מ ReLocation ורוצים לשמר את השפה.

קרא עוד

כולנו זוכרים את היום הראשון שלנו בבית הספר. יום עם לא מעט התרגשות, אתגרים וחששות. בקורס ההכנה שלנו אנחנו עושים הכל ע"מ להפוך את השלב הזה לנעים וקל יותר. הקורס מועבר ע"י מורה בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ותעודה בהוראה מתקנת מטעם "מכון אותיות".

קרא עוד

החוג שיאפשר לילדים שלכם להיות עצמאיים בכל מה שקשור בהכנת שיעורי הבית וייתן להם היכרות טובה עם אקסל, שנחשב לאחד הכלים החזקים והחשובים בשוק העבודה ושימושי מאוד בהכנת שיעורי בית במקצועות הריאליים.

קרא עוד

לימוד משחק השחמט מפתח את כישורי החשיבה ומלמד את התלמיד לראות מספר מהלכים קדימה. בנוסף, העיסוק בשחמט משפר משמעותית את יכולת הריכוז, מלמד אותנו לחכות בסבלנות ותוך כדי תכנון לקחת בחשבון את התכניות של היריב.

קרא עוד

פתרון אידיאלי לעזרה בשיעורי הבית, לתרגול השוטף ולהתכוננות למבחן. ניתן להגיע לכיתת התרגול הנעימות שלנו ולתרגל את החומר בליווי צוות המתרגלים המצטיין שלנו.

קרא עוד