שחר תמם


שחר תמם
בעלים

איש הייטק בחלק הראשון של היום (מתמחה בפתרונות ענן של גוגל) והחל מהצהריים מלמד בסטודיו מתמטיקה ומחשבים.


בעל תואר שני במנהל עסקים והנדסאי תוכנה מצטיין. את לימודי ההנדסאי ואת שני התארים שלי עשיתי במקביל לעבודה בהיי־טק ותמיד הייתי נתון לדרישות הנוקשות בעבודה, לעומסים וללחצים של האקדמיה. במקביל לכל אלה, לא ויתרתי על שילוב התחביבים וחיי החברה שלי, וזאת בזכות היכולת לנהל את הזמן בצורה המיטבית להתמודדות עם כמויות אדירות של חומרי לימוד, תוך ביצוע עבודתי על הצד הטוב ביותר.
במהלך כל שנות הלימודים האקדמיים פיתחתי שיטות למידה, שבעזרתן הצלחתי להשתלט על כמות אדירה ומורכבת של חומרים ולשמור על ממוצע גבוה.

את הקריירה שלי בהיי־טק התחלתי בשנת 2000 כתכניתן, ובמהלך 20 שנות עבודתי ביצעתי תפקידים נוספים, כגון: ניהול פרויקטים וניהול מכירות, ועבדתי עם גופים בסדר גודל עולמי כמו גוגל, פרטנר, קוקה קולה ועוד. במהלך תפקידיי השונים בהיי־טק הטמעתי מערכות בחברות ענק והעברתי הדרכות לקהל גדול. לאורך כל שנות עבודתי תמיד לימדתי מתמטיקה באופן פרטי, ולאחרונה החלטתי לשלב את הידע שלי במתמטיקה ובמחשבים יחד עם יכולות ההדרכה ושיטות הלימוד שפיתחתי על מנת להוביל תלמידים וסטודנטים לעבר השגת המטרות והיעדים האישיים שלהם.

אני מזמין אתכם להגיע לסטודיו שלנו ולהצטרף ל 150 תלמידים, שאנו מלווים ומדריכים בדרך להשגת המטרה שלהם. גם אם היום המצב נראה מייאש בתחום מסוים, בעזרת יישום של מספר הרגלים ושיטות לימוד, אני מתחייב להוביל אתכם לתוצאות גבוהות יותר.